• Reklama
Darmowy hosting iv.pl

Takie tam spostrzeżenie

Tu możecie zgłaszać swoje uwagi dotyczące forum.

Moderator: slawas2

Postprzez ramiras » 22 cze 2018 13:42

Takie moje osobiste spostrzeżnie, które być może jest jednym z powodów małej aktywności na forum.
A szkoda, bo stronka jest fajna.
Z mojej strony wygląda to tak ( być może inni forumowicze też tak odbieraję, a być może się mylę :-) )

Nudzi mi się, więc otwieram sobie stronkę, coby na czymś zaczepić oko.
Wchodzę na forum --> ostatnie posty --> lub -->aktywne posty.
A tam --> du....pa..., ni ma nic .
No to co teraz ?...coś bym poczytał, może nawet coś bym napisał....ale za leniwy jestem , żeby grzebać głebiej
( no coż, tego nie zmienię, pewnie taki leniwy plemnik mi się trafił :-D ) ,
wiec klikam zakładkę z inną stronką. Też tak macie?

Tak sobie myślę, że gdyby ostatnie posty ( np. 10 ostatnich) nie znikały tak szybko, tylko były wyświetlane dopóki nowsze ich nie wyprą, to może ludziska byłyby aktywniejsze.
Co Wy na to ? Być może Wy przeglądacie stronkę w inny sposób niż ja.
Mirek
ramiras Offline

Akwarysta pasjonat
Akwarysta pasjonat

Imię: Mirek

Postprzez xlady » 27 cze 2018 00:40

Dziękuję Ci Mirek za wpis i za troskę o forum. Z tego co wiem, to "nowe tematy" sa cały czas podswietlane jako nowe ale fakt , dla nowych uzytkowników nowy to nowy, wszystkie takie same. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym wypieraniem postow...
Ja odpalam baniak głowny od zera teraz wiec pewnie zwiększę swoja aktywnosc na forum to sie cos ruszy.
Btw, wrzucaj zdjecia swoich baniaków to kazdy bedzie chciał wejsc tylko po to by je zobaczyc.
Forumowiczu! Na forum nie przeklinamy, nie obrażamy, nie używamy wyzwisk ! Posty obrażające innego użytkownika, będą kasowane. Twoja kultura wypowiedzi, świadczy o Tobie.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Imię: Beata
Akwarium: 1080l pawiookie

Postprzez ramiras » 02 lip 2018 14:02

Spróbuje wytłumaczyć co poeta miał na myśli :-) .
Otóż jak klikam sobie "nowe posty" lub "aktywne wątki", to najczęściej widzę: NOWYCH POSTÓW BRAK lub AKTYWNYCH WĄTKÓW BRAK, po prostu jest pusto.
A jakby tak zamiast "nowe posty" było "ostatnie posty", i tam zawsze pojawiało się np. 10 ostatnich postów, nie ważne jak starych,
to już odwiedzający stronkę miałby się o co zaczepić :-) .
A w momencie kiedy pojawiłby się nowy post, to najstarszy z nich znika i wciąż jest 10 .Voilà :-D
Mirek
ramiras Offline

Akwarysta pasjonat
Akwarysta pasjonat

Postprzez xlady » 02 lip 2018 14:35

Kurcze, przyznam się bez bicia , ze juz od dawna do PA nie zaglądałam, nie wiem czy da się to ustawic ręcznie czy znowu w kodach trzeba bedzie szperać. Jak ktoś ma wiedze , jak to zrobic, to niech mi podpowie to zobaczę, bo nie chce czegos spartaczyc. Dzieki za sugestie Mirek, bo fakt, wyglądało by to lepiej :)
Forumowiczu! Na forum nie przeklinamy, nie obrażamy, nie używamy wyzwisk ! Posty obrażające innego użytkownika, będą kasowane. Twoja kultura wypowiedzi, świadczy o Tobie.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez xlady » 09 lip 2018 00:00

Wracając do tematu nowych postów, przeciez kazdy moze je zobaczyc klikajac w "nowe posty" no nie ?
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez ramiras » 10 lip 2018 17:20

no teoretycznie...tak. Ale u mnie ( może tylko u mnie) tak to działa, że one po kilku dniach znikają i jak nikt nic nowego nie napisze, to ta zakładka jest pusta ;-) .
Mirek
ramiras Offline

Akwarysta pasjonat
Akwarysta pasjonat

Postprzez xlady » 10 lip 2018 21:33

Hmmm, muszę załozyć nowe konto i sprawdzić, tylko choinka, nie mogę wejśc na PA!!! Znowu to samo co juz kiedys miałam. Będę musiała pisac do osoby co naprawiała kłopot.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Powrót do Sprawy Forum